Borsa yatırımcıları için güzel bir kaynak: Borsanasiloynanir1.com

Borsa Nasıl Oynanır 1 Site Detayları ve İncelemeleriBorsa piyasaları hakkında bilgiler sunduğumuz web sitemiz içerisinde bugün sizlere farklı bir borsa kaynağından bahsedeceğiz. Gerek borsaya yeni giriş yapacak olan yatırımcılara faydalı olması açısından, gerekse site içerisinde mevcut yatırımcıların faydalanabileceği teknik analiz ve eğitici yayınların bulunması açısından sizlere borsanasiloynanir1.com sitesini tanıtmak istedim.

Dünyada en çok işlem göre yatırım piyasasları şüphesiz ki borsa piyasasıdır. Bu piyasalar içerisinde yapılacak alım ve satımlar, özellikle küçük sermayeler ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir. İşte borsanasiloynanir1.com sitesinin sizlere tanıtmak istememin ana nedeni de budur. Site borsadaki kazanç hikayeleri ya da klasik borsa haber sitelerinden farklı bir yayın politikası işlemekte. Sitenin yazarı ekonomi hakkında yaptığı bilimsel araştırmalarla tanınan Altay Bilgin, içeriği ise tamamen borsa piyasalarında yatırım yapacak kişilerin zarar etmemesine odaklandırılmış. Bu noktada son zamanlarda webde gördüğüm en faydalı borsa sitelerinin başında gelmektedir. Borsanasıloynanır1 sitesini ziyaret eden yatırımcılar ve yatırımcı adayları; borsa nedir, borsa nasıl oynanır, borsalara nasıl giriş yapılır ve en önemlisi borsa işlemlerinden nasıl para kazanılır gibi sorulara realistik cevaplar bulabilmektedirler. Bu sorulara diğer siteler gibi “bunu yaparsanız çok para kazanırsınız” , “kazandıran hisseler bunlar” , “bu hisseler insanı zengin eder” gibi manşetler atmak yerine, tamamen olayların risklerini ve kazanç kadar kayıplarını da anlatmaktadır.

Borsada alım satım yapacak bir kişinin ilk olarak öğrenmesi gereken teknik bilgiler ve ekonomik terimler yine BorsaNasılOynanır1 sitesi içerisinde bulunmaktadır. Hisse senetleri piyasasının özellikleri hakkında bilgiler, analizler ve en çok artan – azalan hisselerin yorumları ile site; hem yeni borsacılar, hem de uzun vadedir piyasada olan yatırımcılar için eşsiz bir kaynak olarak nitelendirilebilir. Borsanasiloynanir1.com sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki butonu tıklamanız yeterlidir.

siteyi-incele

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

One thought on “Borsa yatırımcıları için güzel bir kaynak: Borsanasiloynanir1.com

  1. Borsanasıloynanır1’i bende takip ederim. Sizide takip ediyorum. İkinizde borsa hakkında eğitici yazılar yazıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir